Ogłoszenia

Ogłoszenia

Zawiadomienie o Walnym Zebraniu KŁ. Jaworz w Limanowej

 

Zarząd Koła Łowieckiego  „ Jaworz”  w Limanowej  działając na podstawie § 38 Statutu Polskiego Związku Łowieckiego zwołuje na dzień 27.04. 2019 r./sobota/ Walne Zgromadzenie Członków Koła.  

Walne Zgromadzenie odbędzie się  w Domku Myśliwskim w Limanowej ul. Kamienna 1 o godz. 13..

Zobacz projekt porządku obrad.

 

Darz bór
Wojciech Puto

 

Walne Zgromadzenie Koła Łowieckiego Jaworz

Zarząd Koła Łowieckiego „Jaworz” w Limanowej działając na podstawie § 56 Statutu Polskiego Związku Łowieckiego zwołuje na dzień 21.04.2018 r. /sobota/ Walne Zgromadzenie Członków Koła. Walne Zgromadzenie odbędzie się w Domku Myśliwskim w Limanowej ul. Kamienna 1 o godz. 14.

Porządek obrad

Zebranie członków koła - Jesień 2017

Zarząd Koła Łowieckiego „Jaworz” w Limanowej, zwołuje na dzień 23.09.2017 r. /sobota/ jesienne zebranie członków koła, które odbędzie się w Domku Myśliwskim w Limanowej ul. Kamienna 1 o godz. 13.

Porządek obrad

 

Zarząd Koła prosi kolegów o przybycie w mundurach myśliwskich.

Prośba o odbiór soli

Kolegów myśliwych informujemy o możliwości odbioru soli od kol.Grzegorza Michury w dniu 8.04.2017 r. (sobota) w godzinach 8.00-13.00.

Jednocześnie przypominały, że zgodnie z uchwałą zarządu - 30 maja mija termin wyłożenie soli w łowisku, naprawa, budowa - założenie lizawek.

 

(MD)

Jesienne zebranie członków koła

Zarząd Koła Łowieckiego „Jaworz” w Limanowej, zwołuje na dzień 08.10.2016 r. /sobota/ jesienne zebranie członków koła, które odbędzie się w Domku Myśliwskim w Limanowej ul. Kamienna 1 o godz. 15.

Porządek obrad

Obecność na zebraniu jest obowiązkowa ze względu na ważną dyskusje nad obchodami 70 - lecia naszego koła. Kolegów którzy z ważnych powodów nie mogą przybyć prosimy o pisemne lub ustne usprawiedliwienie.

Zawiadomienie

Zarząd Koła Łowieckiego „ Jaworz” w Limanowej działając na podstawie § 56 Statutu Polskiego Związku Łowieckiego zwołuje na dzień 16.04. 2016 r./sobota/ Walne Zgromadzenie Członków Koła. Walne Zgromadzenie odbędzie się w Domku Myśliwskim w Limanowej ul. Kamienna 1 o godz. 14.

Porządek obrad oraz dodatkowe informacje (dostępne po zalogowaniu)

I Polowanie na drapieżniki powiatu limanowskiego

Zbiórka wszystkich chętnych myśliwych z Koła Łowieckiego "Jaworz" na polowanie zbiorowe o 7 rano 21.02.2016 r. koło domku myśliwskiego.

Komunikat PZŁ Zarządu Okręgowego w Nowym Sączu

Komunikat nr 1 / 2016 z dnia 12.01.2016, najważniejsze:

1. Do dnia 31.03.2016 - każdy myśliwy powinien dostarczyć do sekretarza Koła - Aktualny Arkusz danych osobowych (do pobrania po kliknięciu) oraz zdjęcie o rozmiarze 3,5x4,4 na białym tle

Termin jest nieprzekraczalny. Niedostarczenie materiałów w wyżej wyznaczonym terminie spowoduje nieaktualność legitymacji co jest jednoznacznie z brakiem możliwości otrzymania odstrzału oraz uczestniczenia w polowaniach.

2. Do dnia 29.02. 2016 r. należy dostarczyć trofea myśliwskie do biura Zarządu Okręgowego w Nowym Sączu (więcej w Komunikacie)

Do pobrania:

  1. Komunikatu nr 1 / 2016 z dnia 12.01.2016
  2. Załącznik 1 - Arkusz danych osobowych
  3. Załącznik 2
  4. Załącznik 3

I POLOWANIE NA DRAPIEŻNIKI POWIATU LIMANOWSKIEGO 20,21 LUTY 2016r.

Komunikat:

Zbiórka wszystkich chętnych myśliwych z koła łowieckiego Jaworz  na polowanie zbiorowe o 7 rano 21.02.16 koło domku myśliwskiego

W dniach 20,21 luty odbędzie się I Powiatowe Polowanie na drapieżniki kół dzierżawiących obwody na terenie powiatu limanowskiego. Zorganizowane polowania mają na celu ochronę i zwiększenie populacji zwierzyny drobnej, ochronę zwierząt gospodarskich oraz zmniejszenie rozpowszechniania się chorób zakaźnych u dzikiej zwierzyny, zwłaszcza wścieklizny.

1. Organizatorzy:
- Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Nowym Sączu
- Koło Łowieckie „Jaworz” w Limanowej
- Starostwo Powiatowe w Limanowej

2. Gospodarz:
- Koło Łowieckie „Jaworz” w Limanowej ul. Kamienna 1

Petycja w obronie polskiego łowiectwa

Koleżanki i Koledzy!
„W ostatnim czasie media bardzo często podejmują temat ustawy "Prawo Łowieckie", która powinna być jak najszybciej procedowana w Polskim Parlamencie, by zabezpieczyć przyszłość polskiej przyrody, polskiego łowiectwa, ale przede wszystkim by wykonać wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Niestety wiele grup interesu, postanowiło wzniecić w Polsce całą masę negatywnych emocji pokazując nieprawdziwy obraz polskiego łowiectwa. Wykorzystując pomówienia, oraz grę na ludzkich emocjach, starają się pokazać społeczeństwu negatywny obraz myśliwego.”
Nie możemy pozostać obojętni, dlatego zachęcamy wszystkich myśliwych oraz sympatyków łowiectwa do podpisania petycji w obronie polskiego łowiectwa, utworzonej przez Magazyn Łowiecki Darz Bór.
Działajmy wspólnie i pokażmy siłę polskich myśliwych.
Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór!

http://www.petycjeonline.com/myliwy_to_nie_morderca_przyrody_to_nie_szkodnik

Jesienne zebranie

Zarząd Koła Łowieckiego "Jaworz" w Limanowej, zwołuje na dzień 17.10.2015 r. /sobota/ jesienne zebranie członków koła, które odbędzie sie w Domku Mysliwskim w Limanowej ul. Kamienna 1 o godz. 15. Zawiadomienie i plan spotkania

Obecność na zebraniu jest obowiązkowa ze względu na ważną dyskusje nad obchodami 70-Lecia naszego koła. Kolegów którzy z ważnych powodów nie mogą przybyć prosimy o pisemne lub ustne usprawiedliwienie.

Przystrzelanie broni myśliwskiej

Przystrzelanie broni mysliwskiej
Zarząd Koła, w oparciu o Statut PZŁ zawiadamia Kolegów, że w dniu 6 i 7 maja br. odbędzie się coroczne obowiązkowe, przystrzeliwanie broni myśliwskiej. Miejsce i czas zbiórki myśliwych to strzelnica myśliwska, godz. 1600.

Serdecznie zapraszamy!

MMD

Zawiadomienie

Zarząd Koła Łowieckiego „ Jaworz” w Limanowej działając na podstawie § 56 Statutu Polskiego Związku Łowieckiego zwołuje na dzień 18.04.2015r./sobota/ Walne Zgromadzenie Koła. Walne Zgromadzenie odbędzie się w Domku Myśliwskim w Limanowej ul. Kamienna 1 o godz. 13.

U kolegi Grzegorza Michury znajduje się sól. Proszę ją po wcześniejszym umówieniu z kol. Grzegorzem odebrać i wywieźć w łowisko do 18.04.2015r.

Szczegółowe informacje dostępne są po zalogowaniu

Szkolenie i egzamin na selekcjonerskie uprawnienia łowieckie w 2015r.

Szkolenie i egzamin na selekcjonerskie uprawnienia łowieckie w 2015r. Pełny plan szkolenia oraz warunki zdania egzaminu.

Szkolenie i egzamin na podstawowe uprawnienia łowieckie w 2015r.

Szkolenie i egzamin na podstawowe uprawnienia łowieckie w 2015r. Pełny plan szkolenia oraz warunki zdania egzaminu.