Kącik myśliwego

Trening strzelecki 2019

Trening strzelecki 2017ZKŁ Jaworz informuje, iż 14 września 2019 r. (sobota)  organizowany jest wyjazd na strzelnicę do Tylicza. Zbiórka o godz. 10 rano na Chmielniku.

 

Zawiadomienie o Walnym Zebraniu KŁ. Jaworz w Limanowej

 

Zarząd Koła Łowieckiego  „ Jaworz”  w Limanowej  działając na podstawie § 38 Statutu Polskiego Związku Łowieckiego zwołuje na dzień 27.04. 2019 r./sobota/ Walne Zgromadzenie Członków Koła.  

Walne Zgromadzenie odbędzie się  w Domku Myśliwskim w Limanowej ul. Kamienna 1 o godz. 13..

Zobacz projekt porządku obrad.

 

Darz bór
Wojciech Puto

 

Piknik rodziny 2018

Zarząd Koła Łowieckiego "Jaworz" zaprasza na piknik rodziny członków koła wraz z rodzinami, który odbędzie się w domku myśliwskim w dniu 10.06.2018r. o godzinie 11.

Program pikniku:

I. Zawody Strzeleckie w kategorii:

1. Dorosłych (sportowa broń kulowa).

2. Dziewczynek(broń pneumatyczna).

3. Chłopców (broń pneumatyczna).

II. Zabawy i konkursy: Po zawodach odbędą się konkursy dla dzieci z zakresu wiedzy o przyrodzie i łowiectwie.

III. Wspólne grillowanie.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o potwierdzenie drogą e-mailową lub telefonicznie u kol. Lucyny Biedroń.

Walne Zgromadzenie Koła Łowieckiego Jaworz

Zarząd Koła Łowieckiego „Jaworz” w Limanowej działając na podstawie § 56 Statutu Polskiego Związku Łowieckiego zwołuje na dzień 21.04.2018 r. /sobota/ Walne Zgromadzenie Członków Koła. Walne Zgromadzenie odbędzie się w Domku Myśliwskim w Limanowej ul. Kamienna 1 o godz. 14.

Porządek obrad

Walne Zgromadzenie oraz dekoracja zwycięzców

>> Więcej zdjęć <<

W dniu 22.04.2017 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków K.Ł. Jaworz w Limanowej. Po obradach wręczono nagrody w prowadzonym od kilku lat konkursie na największą ilość pozyskanych drapieżników w sezonie 2016/2017 oraz udekorowano króla i v-ce króla sezonu.

Królem sezonu 2016/17 został kol. Grzegorz Prędki a v-ce królem kol. Rafał Smoleń.

Zebranie członków koła - Jesień 2017

Zarząd Koła Łowieckiego „Jaworz” w Limanowej, zwołuje na dzień 23.09.2017 r. /sobota/ jesienne zebranie członków koła, które odbędzie się w Domku Myśliwskim w Limanowej ul. Kamienna 1 o godz. 13.

Porządek obrad

 

Zarząd Koła prosi kolegów o przybycie w mundurach myśliwskich.

Trening strzelecki 2017

 Trening strzelecki 2017Z myślą o nowym sezonie polowań zbiorowych w dniu 16 września 2017 r. zaplanowano wyjazd na trening strzelecki - zbiórka 8 rano na Chmielniku.

 

II Powiatowe polowanie na drapieżniki

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

12 lutego 2017 roku odbył się finał II polowania na drapieżniki powiatu limanowskiego. Sprzyjająca pogoda utrzymująca się przez dwa dni oraz olbrzymie zaangażowanie myśliwych sprawiły że padł rekord który w następnych latach chyba będzie ciężko pobić. Na uroczystym pokocie ułożono 174 lisy oraz 22 kuny leśne i domowe. Impreza odbyła się pod patronatem ORŁ w Nowym Sączu, Starostwa Powiatowego w Limanowej oraz Nadleśnictwa Limanowa. Gospodarzem polowania w tym roku było KŁ Hubert z Tymbarku. Zakończenie polowania oraz biesiada myśliwska odbyły się w tzw. Hubertówce pod Łopieniem. Naszego koło zajęło III miejsce w kategorii kół oraz indywidualnie III miejsce zdobył nasz kolega Dariusz Janiczek.
Nagrody dla kół w postaci bażantów do wsiedlenia ufundował ZO w Nowym Sączu, Starosta Powiatu Limanowskiego oraz Nadleśnictwo Limanowa.

Podkategorie

Do pobrania

Ogłoszenia

Akty prawne

Uchwały Walnego Zarządu